Profil

Spoločnosť strechyplus, s.r.o. bola založená v roku 2008 bývalými zamestnancami spoločnosti Ruukki (Rannila), ktorá bola prvou firmou zaoberajúca sa výrobou plechových strešných krytín na Slovensku v areáli terajšieho US Steel Košice. Tam sme získali 7 ročnú skúsenosť v oblasti výroby a predaja plechových strešných krytín a príslušenstva.

Naša spoločnosť sa spočiatku zaoberala výhradne predajom strešných krytín Ruukki, či už na novostavby alebo rekonštrukcie. Vzhľadom k narastajúcim požiadavkám koncových zákazníkov sme svoju činnosť rozšírili aj o montáž týchto krytín prostredníctvom profesionálnych montážnikov a tesárov, ktorí boli vyškolení u rôznych výrobcov krytín.

Keďže nie všetci zákazníci chcú plechovú krytinu, rozšírili sme našu ponuku aj o pálené krytiny, betónové krytiny a aj o asfaltové šindle v najvyššej kvalite.

Aby naší zákazníci dosiahli najvyššiu spokojnosť pri realizácii resp. rekonštrukcii svojej strechy, poskytujeme im technické poradenstvo, získané jednak zo skúseností z desiatok už zrealizovaných striech, ale taktiež aj z rôznych výstav a strechárskych školení.

Naskladnili sme pre Vás odkvapový systém, použiteľný pre všetky typy strešných krytín, ale taktiež aj strešné doplnky, ako sú fólie, skrutky a rôzne vetracie elementy, ktoré je väčšinou potrebné nainštalovať skôr, ako príde Vaša objednaná krytina. Samozrejme, tieto doplnky Vám po dohode dovezieme priamo na miesto stavby našou dopravou.

Aby sme Vaše starosti so strechou minimalizovali, dodávame a navrhujeme aj drevený krov, strešné laty, strešné izolácie, spojovací materiál pre stavbu krovu a v konečnom dôsledku aj rôzne klampiarske výrobky vyrobené podľa špeciálnych požiadaviek našich zákazníkov priamo u nás v sídle spoločnosti.

Na dokončenie Vašej vysnívanej stavby Vám ponúkame aj fasádne omietky a farby v rôznych farebných odtieňoch.

Tak neváhajte, navštívte nás alebo zavolajte a ušetríme Vám čas, námahu a nepochybne aj náklady pri vyhľadávaní materiálov pre kompletnú realizáciu Vašej strechy.

Určite odídete spokojní.